Pirkite su ESTO 3

ESTO 3 – apmokėkite savo pirkinius trimis vienodomis įmokomis!

Už prekes ir paslaugas patogiai ir greitai atsiskaitykite su ESTO 3 – savo pirkinių krepšelio sumą išskaidykite į tris lygias dalis!
 
Į pirkinių krepšelį įdėkite norimas prekes, patvirtinkite savo užsakymą, pasirinkite mokėjimo būdą ESTO 3 ir patogiai pasirašykite m. parašu, Smart-ID programėle arba su el. bankininkyste.
 
  • Jeigu už savo pirkinius atsiskaitysite nevėluodami per tris mėnesius, Jūsų pirkimo išsimokėtinai sutartis bus laikoma įvykdyta.
  • Mėnesinę įmoką sudaro trečdalis pirkinių krepšelio sumos.
  • Naudojantis ESTO 3 apmokėjimo būdu, minimali pirkinių krepšelio suma yra 60 eurų.
  • Pirkti su ESTO 3 gali visi 18–71 metų amžiaus Lietuvos Respublikos piliečiai.
 

Kodėl sutartyje yra nurodytas ir 12 mėn. sutarties grafikas?

Tavo patogumui, sutartyje yra nurodomi du įmokų grafikai – 3 mėn. ir 12 mėn. 12 mėn. grafikas bus aktualus tik tuomet, jei, nesumokėjęs nei vienos ESTO 3 įmokos (arba 1/3 užsakymo sumos), nuspręsi atsiskaityti mažesnėmis įmokomis, per 12 mėn. terminą. Jeigu esi sumokėjęs bent vieną ESTO 3 įmoką, o po to nusprendi mokėti mažesnes įmokas, el. paštu atsiųsime Tau naują mėnesinę įmoką.
 
ESTO 3 paslaugą siūlo ir administruoja bendrovė ESTO UAB. Pirkimas išsimokėtinai yra atsakingas ir su prievolėmis susijęs finansinis sprendimas, todėl prieš pirkdami rekomenduojame įsivertinti savo galimybes laiku sumokėti įmokas ir, jeigu reikia, pasikonsultuoti su ESTO UAB specialistais. Jeigu jums nepavyktų laiku sumokėti ESTO 3 įmokos, šios sutarties grafikas bus konvertuojamas į 12 mėn. grafiką mažesnėmis įmokomis. Tokiu atveju bus priskaičiuoti papildomi mokesčiai pagal standartines ESTO finansavimo sąlygas. Pavyzdžiui, perkant prekes už 200 eurų su 3 mėnesių 0 proc. fiksuotomis palūkanomis ir 0 eurų sutarties mokesčiu, bendros kredito kainos metinė norma yra 0 proc., mėnesinė įmoka yra 66.66 eurai, o pirkėjo grąžinama bendra suma yra 200 eurai.
 
ESTO 3 paslaugą siūlo bendrovė ESTO UAB.
El. paštas: [email protected]
Telefonas: +370 522 23199