Internetinėje parduotuvėje baitukas.lt galite pasirinkti šiuos  mokėjimo būdus. Pasirinkę mokėjimo būdą, spauskite mygtuką “Apmokėti”:

1. Apmokėjimas internetu  naudojantis elektroninės bankininkystės sistema: elektroninės bankininkystės sistema naudojantis gali sumokėti  šių bankų klientai: AB bankas Swedbank, AB SEB bankas, AB DnB bankas, Nordea Bank Lietuva,  Danske Bank A/S Lietuvos filialas, AB Citadele bankas, AB Šiaulių bankas. Tai yra patogus ir saugus apmokėjimo būdas. *  suformuokite užsakymą ir užsakymo krepšelyje „mokėjimas internetu“ pasirinkite savo banką. *  www.baitukas.lt  nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti. * Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Jums reiks  tik patvirtinti mokėjimą. * Atlikus pavedimą Jūs būsite grąžintas į www.baitukas.lt  puslapį  o elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys.

2. Bankinis pavedimas: Pasirinkę šį mokėjimo būdą turėsite savarankiškai atlikti pavedimą į nurodytą UAB “Baitukas” ir partneriai  banko sąskaitą. Pavedimą galite atlikti prisijungę prie savo asmeninės  elektroninės bankininkystės ar nuėję į artimiausią banko skyrių. Atliekant pavedimą reikia nurodyti šiuos duomenis:

Gavėjas: UAB “Baitukas” ir partneriai
Gavėjo sąskaita: LT657044060003313612
Gavėjo kodas: 135534253
Gavėjo bankas:  AB SEB Bankas
Mokėjimo paskirtis: “užsakymo numeris” (nurodykite užsakymo numerį)

3. Atsiskaitymas grynaisiais: Klientams pageidaujant siūlome sumokėti už prekes grynaisiais pinigais, atsiėmimo metu parduotuvėse, prekėms esančioms parduotuvėse.

4. Pirkimas išsimoketinai . Perkant prekes išsimokėtinai www.prekes.net , nereikia mokėti pradinio įnašo, jeigu to nereikalauja lizingo bendrovė. *  Išsirinkite prekę; *  Pasirinkite mokėjimo būdą “Pirkimas išsimokėtinai – Moki lizingas”. * Patvirtinkite užsakymą. Tuomet būsite nukreipti į “Moki lizingas” sistemą. Toliau pasirašykite sutikimą dėl duomenų tikrinimo. Tvarkingai ir tiksliai  užpildykite savo duomenis sistemoje. Teisingai  užpildžius duomenis, su Jumis  susisieks www.prekes.net konsultantas. * Prekių pristatymo metu kurjeris patikrins dokumentų kopijas pagal pateiktus originalius dokumentus, pateiks pasirašyti du vartojimo kredito sutarties egzempliorius ir atiduos  Jums prekes kartu su trečiuoju – Jūsų vartojimo kredito sutarties egzemplioriumi. * Užsakytas prekes gali priimti tik lizingo paraišką pateikęs asmuo. Tik lizingo paraišką pateikęs asmuo gali pasirašyti ir kurjerio atvežtą vartojimo kredito sutartį