Internetinėje parduotuvėje baitukas.lt galite pasirinkti šiuos  mokėjimo būdus. Pasirinkę mokėjimo būdą, spauskite mygtuką “Apmokėti”:

1. Apmokėjimas internetu  naudojantis elektroninės bankininkystės sistema: elektroninės bankininkystės sistema naudojantis gali sumokėti  šių bankų klientai: AB bankas Swedbank, AB SEB bankas, AB DnB bankas, Nordea Bank Lietuva,  Danske Bank A/S Lietuvos filialas, AB Citadele bankas, AB Šiaulių bankas. Tai yra patogus ir saugus apmokėjimo būdas. *  suformuokite užsakymą ir užsakymo krepšelyje „mokėjimas internetu“ pasirinkite savo banką. *  www.prekes.net  nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti. * Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Jums reiks  tik patvirtinti mokėjimą. * Atlikus pavedimą Jūs būsite grąžintas į baitukas.lt  puslapį  o elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys.

2. Bankinis pavedimas: Pasirinkę šį mokėjimo būdą turėsite savarankiškai atlikti pavedimą į nurodytą UAB “Baitukas” ir partneriai  banko sąskaitą. Pavedimą galite atlikti prisijungę prie savo asmeninės  elektroninės bankininkystės ar nuėję į artimiausią banko skyrių. Atliekant pavedimą reikia nurodyti šiuos duomenis:

Gavėjas:            UAB “Baitukas” ir partneriai Gavėjo sąskaita: LT657044060003313612 Gavėjo kodas:   135534253 Gavėjo bankas:  AB SEB Bankas Mokėjimo paskirtis: “užsakymo numeris” (nurodykite užsakymo numerį)

3. Atsiskaitymas grynaisiais,  pristatymo metu: Klientams pageidaujant siūlome sumokėti už prekes  grynaisiais pinigais,  pristatymo metu, kurjeriui. Tai patogus būdas atsiskaityti tuomet, kai nelaikote pinigų banko sąskaitoje. Kurjeris perduos Jums užsakytas prekes ir paims užsakyme nurodytą pinigų sumą. Kurjeriui galima mokėjimo suma iki 430eur. – dėmesio: norint  išvengti nesusipratimų ir nepatogumų siūlome iš anksto pasiruošti tikslią pinigų sumą, taip sutaupysite laiko ir sau, ir kurjeriui.

4.  Pirkimas išsimoketinai . Perkant prekes išsimokėtinai www.prekes.net , nereikia mokėti pradinio įnašo, jeigu to nereikalauja lizingo bendrovė. *  Išsirinkite prekę; *  Pasirinkite mokėjimo būdą „Pirkimas išsimokėtinai – Moki lizingas”. * Patvirtinkite užsakymą. Tuomet būsite nukreipti į „Moki lizingas“ sistemą. Toliau pasirašykite sutikimą dėl duomenų tikrinimo. Tvarkingai ir tiksliai  užpildykite savo duomenis sistemoje. Teisingai  užpildžius duomenis, su Jumis  susisieks www.prekes.net konsultantas. * Prekių pristatymo metu kurjeris patikrins dokumentų kopijas pagal pateiktus originalius dokumentus, pateiks pasirašyti du vartojimo kredito sutarties egzempliorius ir atiduos  Jums prekes kartu su trečiuoju – Jūsų vartojimo kredito sutarties egzemplioriumi. * Užsakytas prekes gali priimti tik lizingo paraišką pateikęs asmuo. Tik lizingo paraišką pateikęs asmuo gali pasirašyti ir kurjerio atvežtą vartojimo kredito sutartį