BAITUKAS IR PARTNERIAI

1997-ais metais, kai Lietuvoje plėtėsi  informacinių technologijų rinka, buvo įkurta kompanija BAITUKAS. Tuo metu pagrindinis jos tikslas buvo informuoti ir tenkinti klientų poreikį, kuriant ir diegiant informacines technologijas. Vėliau, atsiradusiai kompiuterinių žaidimų rinkai BAITUKAS galėjo pasiūlyti patį didžiausią kompiuterinių žaidimų asortimentą. Mūsų paslaugos apėmė kompiuterinių technologijų plėtimo ir diegimo darbus, konsultacijas, kompiuterių surinkimą bei pardavimą, programinės įrangos pardavimus. Kompiuterinių žaidimų žaidėjai galėdavo rasti patį didžiausią kompiuterinių, Sony PlayStation, XBOX, Nintendo ir kt. žaidimų pasirinkimą.

Toliau augant ir plečiantis informacinėms technologijoms plėtėsi ir firmos veikla. 1999 metais spalio 7 diena įkurta UAB “BAITUKAS” ir partneriai. Šalia kompiuterinės įrangos ir žaidimų pardavimo, bei remonto išplėtojome visapusišką biuro paslaugų sferą .Tai spausdinimas, kopijavimas, laminavimas, dokumentų įrišimas.

Plečiantis įmonės veiklai, mes nuolat tobuliname savo žinias programinės įrangos, operacinių sistemų bei kompiuterių komponentų srityse. 2003 metais mes gavome pasaulinį pripažinimą tapę Microsoft Sertifikuotais Partneriais (MCP). Šis pripažinimas įgalina mus pateikti klientams dar daugiau sprendimų, pagrįstų Microsoft technologijomis, bei pasiūlyti klientams ypač palankias paslaugų kainas. Mūsų klientai — tai mažos ir vidutinės įmonės, mokslo ir valstybinės įstaigos, privatūs asmenys ir kompiuterinės technikos pardavėjai.

Jaučiame didelę atsakomybę už savo veiksmus, todėl kiekvienam klientui pažadame tik tai, ką tikrai sugebame padaryti. Siekiame visiems klientams būti ne tik pardavėju, o patikimu partneriu.

Šiuo metu , savo parduotuves UAB Baitukas ir partneriai turi didžiausiuose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose. Įmonės centrinė būstinė yra įsikūrusi Kaune, Karaliaus Mindaugo pr. 49,  LT-44333 Kaunas, Prekybos centras “Akropolis” 3 aukštas. Visuose “BAITUKO” salonuose ir parduotuvėse dirba kompetentingi specialistai, kurie gali greitai ir tiksliai išspręsti Jums kylančias problemas ir atsakyti į  rūpimus klausimus.