MikroTik S+85DLC03D SFP+, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000/10000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 300 m, -40 to +70C

47,63 

Prekių sandelyje turime: 5 | Pristatymas 3-5 d.d
MikroTik S+85DLC03D SFP+, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000/10000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 300 m, -40 to +70C

47,63 

Produkto kodas: 2000000612300 Kategorija: Žyma:
E-parduotuvėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti Jums teikiamų paslaugų kokybę.