MikroTik S-31DLC20D SFP, Single-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 1310 nm, Maximum transfer distance 20000 m, -40 to +70C

18,75 

Prekių sandelyje turime: 5 | Pristatymas 3-5 d.d

Kiekis:

Produkto kodas: 2000000612317 Kategorija: Žyma:

Aprašymas

Šviesolaidinė jungtis LC
Bangos ilgis 1310 nm
Duomenų perdavimo greitis (maks.) 1250 Mbit/ai
Maksimalus perdavimo atstumas 20000 m
Sąsajos tipas SFP
Jungties tipas Dual LC
Tipas SFP module
Garantija 12 mėn.
Gamintojo prekės modelio pavadinimas S-31DLC20D
Jungtis(-ys) Dual LC
Maksimalus veikimo nuotolis 20000 m
Duomenų perdavimo sparta 10/100/1000 Mbit/ai
Neto svoris 0.02 kg
Bruto svoris 0.052 kg
WEEE tax Yes
Packing quantity 1.00 dalių
Volume (m3) 0.00 m³
Tare weight (kg) 0.032 kg
WEE classification CL109:6:2017-04-01
Gross depth (mm) 60.00 mm
Gross width (mm) 15.00 mm
Gross height (mm) 15.00 mm
Combined (paper) 28 g
Paper/Pasteboard 4 g
Embeeded battery No
Ruošinio tipas Single-Mode Fiber
Dydžio formatas SFP
Operating temperature -40 to +70C

Papildoma informacija

Svoris 0.052 kg
Išmatavimai 6 × 1.5 × 1.5 cm

Būkite pirmas parašęs atsiliepimą.

Tik prisijungęs pirkėjas gali palikti atsiliepimą.