D-Link DMC-300SC Media from 100BASE-TX to twisted pair in 100BASE-FX for the multi-fiber (2km, SC)

48,22 

Prekių sandelyje turime: 5 | Pristatymas 3-5 d.d

Kiekis:

Produkto kodas: 790069363566 Kategorija: Žyma:

Aprašymas

Šviesos diodų indikatoriai LAN
Svoris 300 g
Sertifikatas FCC Class B, VCCI Cl
Matmenys (P x G x A) 89 x 119 x 25 mm
Kabelio tipas UTP Cat. 3, 4, 5; 62
Darbo temperatūra (T-T) 0 – 40 °C
Maitinimo reikalavimai 7.5V, 1.5A
Energijos suvartojimas (standartiškai) 7.2 W
Kabelių technologija 10Base-T, 100BASE-T,
Darbo santykinė drėgmė (H-H) 10 – 90 %
Sąsaja RJ-45, SC
Sandėliavimo temperatūra (T-T) -25 – 70 °C
Visiškai dvipusis Yes
Plotis 120 x 88 x 25 mm. cm
Apšvietimas 100Mbps (for the port to twisted pair) Full Duplex / Collision (for optical port and the port on the twisted pair) LINK / ACT (for the port to twisted pair)
Aukštis 120 x 88 x 25 mm. cm
Maitinimas 7.5V 1.5A External AC-power adapter Power consumption 7.2 watts (maximum) W
Gylis 120 x 88 x 25 mm. cm
Gaminio tipas Media from 100BASE-TX to twisted pair in 100BASE-FX for the multi-fiber (2km, SC)
Kitos savybės <a href=http://www.dlink.ru/products/transceivers/dmc300x.shtml>More details in Russian</a>
Sąsajos tipas Optical port for MT-RJ or SC-connector
Maitinimo tipas 7.5V 1.5A External AC-power adapter Power consumption 7.2 watts (maximum)
Garantija 24 mėn.
Gamintojo prekės modelio pavadinimas DMC-300SC
Neto svoris 0.44 kg
Bruto svoris 0.74 kg
WEEE tax Yes
Plastic (No PET) 67 g
Packing quantity 10.00 dalių
Gross depth master carton 370.00 mm
Gross width master carton 295.00 mm
Gross height master carton 450.00 mm
Net weight master carton 4.40 kg
Tare weight master carton 3.76 kg
WEE classification CL109:6:2017-04-01
Volume (m3) 0.00 m³
Tare weight (kg) 0.30 kg
Gross depth (mm) 270.00 mm
Gross width (mm) 65.00 mm
Gross height (mm) 205.00 mm
Paper/Pasteboard 233.00 g
Embeeded battery No
Keitiklio išvesties sąsaja
Keitiklio įvesties sąsaja

Papildoma informacija

Svoris 0.74 kg
Išmatavimai 27 × 6.5 × 20.5 cm

Būkite pirmas parašęs atsiliepimą.

Tik prisijungęs pirkėjas gali palikti atsiliepimą.