D-Link DEM-220T SFP, Single-Mode Fiber, Single LC, 10/100 Mbit/s, Wavelength 1550/1310 nm, Maximum transfer distance 20000 m

11,21 

Prekių sandelyje turime: 2 | Pristatymas 3-5 d.d
D-Link DEM-220T SFP, Single-Mode Fiber, Single LC, 10/100 Mbit/s, Wavelength 1550/1310 nm, Maximum transfer distance 20000 m

11,21 

Produkto kodas: 2000000671468 Kategorija: Žyma:
E-parduotuvėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti Jums teikiamų paslaugų kokybę.